A still life with a hat
Fr. van der Ree , 2nd half 19th cent.
Proceeds : 600 €
Oil/panel, 20 x 24 cm, sign. lo. ri. and dat. Fr. v. d. Ree 60, some rest.
Fr. van der Ree: A still life with a hat
A still life with a hat
Proceeds : 600 €