Oriental buildings at the river
A. Petersen , c. 1890
Proceeds : 900 €
Oil/canvas, 53 x 65 cm sign. lo. le. and dat. A. Petersen 1890, craquelé.
A. Petersen: Oriental buildings at the river
Proceeds : 900 €