A three-master at sea

Kapitänsbild , 19th cent.

A three-master at sea

Oil/canvas, 57 x 83 cm, sign. lo. ri. and dat. J. Dahl 1874, rest., some rub.

Kapitänsbild: A three-master at sea

Kapitänsbild , 19th cent.

A three-master at sea

A three-master at sea
A three-master at sea