Fishing boats in a harbour
Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977
Oil/cardboard, 62 x 97 m, sign. and dat. lo. ri. Ernst Witt 43.
Ernst Witt: Fishing boats in a harbour
Fishing boats in a harbour