A large harbour prospect
August Lütjens , Hamburg, 20th century
Proceeds : 300 €
Oil/panel, 75 x 114 cm, sign. and dat. lo. le. Aug. Lütjens 45, min. stains.
August Lütjens: A large harbour prospect
A large harbour prospect
Proceeds : 300 €