A Jewish cemetary

Georg Rummel , Hamburg, 20th cent.

A Jewish cemetary

Proceeds : 100 €

Oil/cardboard, 32 x 48 cm, sign. and dat. lo. ri. G. Rummel (19)61.

Georg Rummel: A Jewish cemetary

A Jewish cemetary

Proceeds : 100 €

A Jewish cemetary
A Jewish cemetary