Twigs in blossom in a vase
M. Strazewsky , 20th cent.
Proceeds : 200 €
Oil/canvas, 61 x 76 cm, sign. and dat. lo. ri. M. Strazewsky 1939.
M. Strazewsky: Twigs in blossom in a vase
Twigs in blossom in a vase
Proceeds : 200 €