Off Littlehampton

J. Hill , GB 19th/20th cent.

Off Littlehampton

Proceeds : 400 €

Various Shipping on a Calm. - Watercolour, 37 x 55 cm, sign. lo. ri., framed. - England, 19./20.Jh.

J. Hill: Off Littlehampton

J. Hill , GB 19th/20th cent.

Off Littlehampton

Proceeds : 400 €

Off Littlehampton
Off Littlehampton