Off Littlehampton
J. Hill , GB 19th/20th cent.
Proceeds : 400 €
Various Shipping on a Calm. - Watercolour, 37 x 55 cm, sign. lo. ri., framed. - England, 19./20.Jh.
J. Hill: Off Littlehampton
Off Littlehampton
Proceeds : 400 €