A village in Denmark in wintertime

Peter Nielsen Klitz Assens 1874 - 1955

Proceeds : 100 €

Oil/canvas, 52 x 71 cm, sign. and dat. lo. ri. P. Klitz 1942.

Peter Nielsen Klitz: A village in Denmark in wintertime

Proceeds : 100 €