A village in Denmark in wintertime
Peter Nielsen Klitz Assens 1874 - 1955
Proceeds : 100 €
Oil/canvas, 52 x 71 cm, sign. and dat. lo. ri. P. Klitz 1942.
Peter Nielsen Klitz: A village in Denmark in wintertime
Proceeds : 100 €