A rural summer landscape

Paul Thomas , Munich, ca. 1900

A rural summer landscape

Oil/cardboard, 30 x 40 cm, sign. lo. ri. Paul Thomas, min. rest.

Paul Thomas: A rural summer landscape

A rural summer landscape

A rural summer landscape
A rural summer landscape