Lake Hemmelmark
Nikolaus Störtenbecker (Hamburg 1940)
Lot-No. 422
Oil/canvas, 50 x 64 cm, r. u. monogr. und dat. N. St. 2002. - German landscape painter.
Nikolaus Störtenbecker: Lake Hemmelmark
Lake Hemmelmark
Lot-No. 422