Waldspaziergang

Frederik Christian Kiaerskou Kopenhagen 1805 - Kopenhagen 1891

Waldspaziergang

Ergebnis : 900 €

Öl/Lw., 36 x 35 cm, r. u. sign. u. dat. F.C. Kiaerskou 1871, etw. rest.

Frederik Christian Kiaerskou: Waldspaziergang

Waldspaziergang

Ergebnis : 900 €

Waldspaziergang
Waldspaziergang