"8 reclining figures"

Henry Moore Castleford 1898 - Much Hadham 1986

"8 reclining figures"

Ergebnis : 600 €

Farblithographie, Bl. 65,5 x 50 cm, bleisigniert, 63 dat. und 249/300 num.; o.R.

Henry Moore: "8 reclining figures"

"8 reclining figures"

Ergebnis : 600 €

"8 reclining figures"
"8 reclining figures"