Creek with Mill

Guido Hampe (Berlin 1839 - Berlin 1902)

Creek with Mill

Lot-No. 37

Oil/canvas, 78 x 106,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. G. Hampe 84. - German landscape painter.

Guido Hampe: Creek with Mill

Creek with Mill

Lot-No. 37

Creek with Mill
Creek with Mill