Creek with Mill
Guido Hampe (Berlin 1839 - Berlin 1902)
Lot-No. 37
Oil/canvas, 78 x 106,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. G. Hampe 84. - German landscape painter.
Guido Hampe: Creek with Mill
Creek with Mill
Lot-No. 37