Rowers on a Lake
Jacques-Henri Delpy (Bois-le-Roi 1877 - Paris 1957)
Lot-No. 39
Oil/canvas, 75,5 x 58 cm, lo. ri. sign. H. J. Delpy, min. rest.
Jacques-Henri Delpy: Rowers on a Lake
Rowers on a Lake
Lot-No. 39