A cargo ship

Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953

A cargo ship

Proceeds : 800 €

Oil/hard masonite, 18,5 x 25 cm, sign. lo. ri. and dat. V. Qvistorff 1936.

Victor Qvistorff: A cargo ship

A cargo ship

Proceeds : 800 €

A cargo ship
A cargo ship