Fern
Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928
Oil/canvas/cardboard, 14.5 x 31 cm, monogr. lo. ri. and dat. IUB 1. Aug. 187[?].
Johan Ulrik Bredsdorff: Fern
Fern