Fern

Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928

Fern

Oil/canvas/cardboard, 14.5 x 31 cm, monogr. lo. ri. and dat. IUB 1. Aug. 187[?].

Johan Ulrik Bredsdorff: Fern

Fern

Fern
Fern