The final battle

Otto Sommer , about 1865

The final battle

Oil/panel, 18 x 25,5 cm, sign. and dat. lo. le. Otto Sommer 1865.

Otto Sommer: The final battle

Otto Sommer , about 1865

The final battle

The final battle
The final battle