Badende am Meer

Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

Badende am Meer

Ergebnis : 1.600 €

Öl/Hartfaser, 23 x 18,5 cm, l. u. sign. Skodlerrak.

Horst Skodlerrak: Badende am Meer

Badende am Meer

Ergebnis : 1.600 €

Badende am Meer
Badende am Meer