A good place to be

Harvey William Johnson 1921 - 2005

A good place to be

Öl/Lw./Hartfaser, 51,5 x 61 cm, r. u. sign. and dat. Harvey Johnson CA 75, verso betitelt.

Harvey William Johnson: A good place to be

A good place to be

A good place to be
A good place to be