A good place to be
Harvey William Johnson 1921 - 2005
Öl/Lw./Hartfaser, 51,5 x 61 cm, r. u. sign. and dat. Harvey Johnson CA 75, verso betitelt.
Harvey William Johnson: A good place to be
A good place to be