Im Klövensteen

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Im Klövensteen

Ergebnis : 300 €

Öl/Karton, 38,5 x 33,5 cm, r. u. sign. u. dat. A. Feser 1976.

Albert Feser: Im Klövensteen

Im Klövensteen

Ergebnis : 300 €

Im Klövensteen
Im Klövensteen