Herbstwald

Walter Moras Berlin 1856 - Berlin 1925

Herbstwald

Ergebnis : 2.000 €

Öl/Lw., 80 x 120 cm, l. u. sign. W. Moras.

Walter Moras: Herbstwald

Herbstwald

Ergebnis : 2.000 €

Herbstwald
Herbstwald