Apfelschimmel

Carl Vinnen Bremen 1863 - München 1922

Apfelschimmel

Ergebnis : 1.000 €

Öl/Karton, 52 x 66 cm, r. u. sign. C. Vinnen, etw. rest.

Carl Vinnen: Apfelschimmel

Apfelschimmel

Ergebnis : 1.000 €

Apfelschimmel
Apfelschimmel