Segelboote im Hafen

Walter Moras Berlin 1856 - Berlin 1925

Segelboote im Hafen

Ergebnis : 2.700 €

Öl/Karton, 44 x 41,5 cm, l. u. sign. W. Moras, rest.

Walter Moras: Segelboote im Hafen

Segelboote im Hafen

Ergebnis : 2.700 €

Segelboote im Hafen
Segelboote im Hafen