Figurensilhouetten

Guillermo Quintero Santafé de Bogotá 1938

Figurensilhouetten

Öl/Lw., 90 x 60 cm, r. u. sign. u. dat. Quintero Marzo 1999.

Guillermo Quintero: Figurensilhouetten

Figurensilhouetten

Figurensilhouetten
Figurensilhouetten