Zwei Personen
Jan de Weryha-Wysoczanski Danzig 1950
Ergebnis : 400 €
Gouache, 26 x 38 cm, r. u. sign. J. Wysoczanski sowie l. u. dat. 1986.
Jan de Weryha-Wysoczanski: Zwei Personen
Zwei Personen
Ergebnis : 400 €