Zwei Personen

Jan de Weryha-Wysoczanski Danzig 1950

Zwei Personen

Ergebnis : 400 €

Gouache, 26 x 38 cm, r. u. sign. J. Wysoczanski sowie l. u. dat. 1986.

Jan de Weryha-Wysoczanski: Zwei Personen

Zwei Personen

Ergebnis : 400 €

Zwei Personen
Zwei Personen