Pastorale Szene

Dirck van Bergen Haarlem 1645 - nach 1690

Pastorale Szene

Öl/Holz, 28,5 x 32,5 cm, etw. rest.

Dirck van Bergen: Pastorale Szene

Pastorale Szene

Pastorale Szene
Pastorale Szene