Steppen-Antilopen

Renée Sintenis Glaz/Schlesien 1888 - Berlin 1965

Steppen-Antilopen

(Okalanga). - Radierung, 24 x 18 cm, bleisign.

Renée Sintenis: Steppen-Antilopen

Steppen-Antilopen

Steppen-Antilopen
Steppen-Antilopen