Gänseliesl

Paul Hermann Wagner Rothenburg/Schlesien 1852 - Kochel 1937

Gänseliesl

Öl/Holz, 75 x 54,5 cm, r. u. sign. Paul Wagner M K.

Paul Hermann Wagner: Gänseliesl

Gänseliesl

Gänseliesl
Gänseliesl