Christus am Kreuz

Rembrandt Hermansz. van Rijn Leiden 1606 - Amsterdam 1669, Umkreis

Christus am Kreuz

Öl/Lw, 49 x 25,5 cm, rest., doubl.

Rembrandt Hermansz. van Rijn: Christus am Kreuz

Christus am Kreuz

Christus am Kreuz
Christus am Kreuz