Segelboote

Heinrich Petersen Schleswig 1881 - Kiel 1955

Segelboote

Ergebnis : 200 €

Öl/Karton, 31 x 15 cm, r. u. sign. H. Petersen (HP ligiert).

Heinrich Petersen: Segelboote

Segelboote

Ergebnis : 200 €

Segelboote
Segelboote