Rote Rosen

Joseph Jost Wien 1888

Rote Rosen

Öl/Lw., 70 x 60 cm, r. u. sign. Joseph Jost.

Joseph Jost: Rote Rosen

Joseph Jost Wien 1888

Rote Rosen

Rote Rosen
Rote Rosen