Heuernte

Robert Kämmerer Lippstadt i.W. 1870 - 1950

Heuernte

Ergebnis : 400 €

Öl/Karton, 24 x 36 cm, r. u. sign. Rob. Kämmerer.

Robert Kämmerer: Heuernte

Heuernte

Ergebnis : 400 €

Heuernte
Heuernte