Am Chiemsee

Nicolaus Johann Davis Athen 1883 - Ebersberg 1967

Am Chiemsee

Um 1920. Öl/Karton, 18 x 28 cm, l. u. sign. N. Davis.

Nicolaus Johann Davis: Am Chiemsee

Am Chiemsee

Am Chiemsee
Am Chiemsee