Herbstwald

Walter Moras Berlin 1856 - Berlin 1925

Herbstwald

Öl/Lw., 65 x 95 cm, r. u. sign. W. Moras, etw. rest.

Walter Moras: Herbstwald

Herbstwald

Herbstwald
Herbstwald