Am Comer See

Kai Drews Frederiksberg 1884 - Bornholm 1964

Am Comer See

Öl/Lw., 70 x 100 cm, r. u. sign. K. Drews.

Kai Drews: Am Comer See

Am Comer See

Am Comer See
Am Comer See