Buchenwald

Jacobus Johannes van Poorten Deventer 1841 - Hamburg 1914

Buchenwald

Ergebnis : 1.500 €

Öl/Lw., 86 x 140 cm, r. u. sign. J. J. van Poorten, ber., ungerahmt.

Jacobus Johannes van Poorten: Buchenwald

Buchenwald

Ergebnis : 1.500 €

Buchenwald
Buchenwald