Marktszene in Siena
Ludovica Anina Vilhelmine Thornam Horsens 1853 - Kopenhagen 1896
Öl/Lw., 66 x 85,5 cm, l. u. sign. u. dat. L. Thornam Siena 1893, etw. rest.
Ludovica Anina Vilhelmine Thornam: Marktszene in Siena
Marktszene in Siena