Lugano

Roberto Iras Baldessari Innsbruck 1894 - Rom 1965

Lugano

Öl/Lw., 25 x 30 cm, l. u. sign. Baldessari.

Roberto Iras Baldessari: Lugano

Lugano

Lugano
Lugano