Vollsegler

Alfred Jensen Randers 1859 - Hamburg 1935

Vollsegler

Öl/Lw., 30 x 40 cm, l. u. sign. Alfred Jensen Prof.

Alfred Jensen: Vollsegler

Vollsegler

Vollsegler
Vollsegler