Stallidylle

Johanna Grell Wien 1850 - 1934

Stallidylle

Ergebnis : 400 €

Öl/Lw., 52,5 x 79 cm, r. u. sign. J. Grell, min. rest.

Johanna Grell: Stallidylle

Stallidylle

Ergebnis : 400 €

Stallidylle
Stallidylle