Rittersporn

Ludwig Dettmann Adelbye 1865 - Berlin 1944

Rittersporn

Ergebnis : 1.100 €

Öl/Malkarton, 52,5 x 38,5 cm, r. u. sign. Ludwig Dettmann.

Ludwig Dettmann: Rittersporn

Rittersporn

Ergebnis : 1.100 €

Rittersporn
Rittersporn