KatalogarchivAuktion 286 → Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928 - Farne

Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928 - Farne

Farne

Lot-Nr. 9 | Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928

Farne | Mindestpreis 320 €

Öl/Lw./Karton, 14.5 x 31 cm, r. u. monogr. u. dat. IUB (ligiert) 1. Aug. 187[?].

  • 25. April 2020