Farne

Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928

Farne

Öl/Lw./Karton, 14.5 x 31 cm, r. u. monogr. u. dat. IUB (ligiert) 1. Aug. 187[?].

Johan Ulrik Bredsdorff: Farne

Farne

Farne
Farne