Luganer See

Max Usadel Deutschland um 1880

Luganer See

Öl/Lw., 50,5 x 65,5 cm, r.u. sign. Max Usadel Lugano.

Max Usadel: Luganer See

Luganer See

Luganer See
Luganer See