Enten am Wasser

Arnout van Gilst Den Haag 1898 - Amsterdam 1982

Enten am Wasser

Öl/Hartfaser, 18 x 24 cm, r. u. sign. A. van Gilst.

Arnout van Gilst: Enten am Wasser

Enten am Wasser

Enten am Wasser
Enten am Wasser