Künstlerverzeichnis - Kaarina Staudinger-Loppukaare

Flora  -  Fauna

Kaarina Staudinger-Loppukaare (Haapavesi/Finnland 1911)

Flora - Fauna | Hammer €

Mixed media/board, 42 x 59 cm, sign. a. dat. lo. ri. Kaarina Staudinger-Loppukaarre 1973.