Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

Artist Couple

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

Artist Couple | Hammer €

Oil/masonite, 27,5 x 16 cm, sign. a. dat. lo. le. Skodlerrak 1957.