Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

Landscape with a train

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

Landscape with a train | Hammer €

Oil/cardboard, 21 x 33 cm, sign. lo. le. and dat. Skodlerrak 53.