Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

A still life with pipes and cigars

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

A still life with pipes and cigars | Hammer €

Oil/canvas, 23 x 29 cm, sign. lo. le. and dat. Skodlerrak 1955, some rest. Mus.: Lübeck, Kiel et.al.