Künstlerverzeichnis - Skodlerrak

On the golf course

Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

On the golf course | Hammer €

Oil/panel, 24 x 27,5 cm, sign. lo. le. and dat. Skodlerrak 82. Mus.: Lübeck, Kiel et.al.